Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Про нас

Не секрет, що часто ми вирішуємо щось придбати безпосередньо в місці продажу. Причому, обираючи продукт невідомого виробника, людина в першу чергу звертає увагу на упаковку та етикетку. І у товара на полиці є всього деколька секунд, щоб «зачіпити» потенційного покупця.

Самоклеюча етикетка — порівняно недорогий й ефективний двигун торгівлі. Фірмовий стікер виконує відразу декілька задач: рекламує продукцію, інформує про неї й захищає від підробки. З одного боку, це — обличча бренду, а з другого — утилітарний елемент упаковки. Тут важливо все: і дизайн, і вибір матеріалу для друку й оздоблення, і рівень поліграфії, і навіть якість наклеювання етикеток на товар.

НВО «РИФ» пропонує сучасні технології, якісні матеріали та великий виробничий досвід.

Ми працюємо на ринку поліграфії вже більш ніж десять років, з кожним днем відточуючи майстерність цифрової та флексографічного друку. Нас обирають за високу якість продукції, професійний дизайн, гнучкі ціни та друк ексклюзивної етикетки в потрібні клієнту строки. До ваших послуг досвідчені спеціалісти — менеджери, дизайнери, інженери-технологи, оператори-друкарі та найкрашче обладнання.

Флексодрук дозволяє обраблювати широкий асортимент матеріалів (папір, поліпропілен, поліетилен, спецносії для пляшок, картон, термокартон та ін.). А використання високотехнологічних друкарських машин робить флексографію одним з найрентабельніших й екологічних способів виготовлення повноколірної самоклеючої етикетки.

Головні переваги рулонного флексодруку:

  • величезний вибір матеріалів для виготовлення наклейок;
  • застосування різних типів фарб і лаків (у тому числі на водній основі);
  • облагороджування етикеточної продукції «в лінію» (ламінування, тиснення фольгою, лакування, висічка);
  • висока швидкість друку з рулона в рулон.

Звертайтесь до професіоналів! Ми допоможемо обрати оптимальне рішення, і етикетка стане ефективним інструментом вашого бізнесу.

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні