Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Оперативний друк етикеток і текстильних ярликів.

Якісні та гарні стікери – запорука успішних продажів в будь-якій торгівлі. Вони застосовуються для надійного та швидкого маркування продукції, документації тощо. Найчастіше на стікері розміщують наступну інформацію – назва товару, штрих-код, ціна, розмір, термін придатності, вага, опис та ін.

Якщо у вас сталася форс-мажорна ситуація і вам необхідно замінити наявні стікери (неправильно нанесена інформація, зміна ціни та ін.) Або просто виконати терміновий друк етикеток, а під рукою немає необхідного обладнання – відділ оперативного друку «НВО« РИФ »легко впорається з цим завданням. Крім того, заощадивши велику кількість часу на рутинній роботі по самостійному виготовленню стікерів, ви зможете знайти йому більш раціональне застосування. В цьому ми і готові завжди допомогти вам.

Але перед тим, як оформити замовлення, ознайомтеся з типами друку і властивостями отримуваної продукції.

Для нанесення інформації на стікери застосовується спеціальне обладнання для термо- і термотрансферного друку. Давайте докладніше розглянемо типи етикеток і виділимо всі їх плюси та мінуси:

Наклейки, на яких буде друкуватися необхідна для замовника інформація, можуть бути:

 • «чисті», без попередньо нанесеною інформації;
 • «з заливкою» – це стікер, що вже має який-небудь колір фону, попередньо нанесений методом флексодруку;
 • з попередньо нанесеним текстом, логотипом, повноколірним зображенням і т.д.

Всі перераховані вище види мають певний розмір ширини і висоти. Вони можуть бути практично будь-якими і обираються замовником з великого парку доступних на нашому підприємстві варіантів. Залежно від розміру, етикетка в рулоні розташовується в один ряд (зазвичай це середні і великі розміри) або в кілька рядів (маленькі і дуже маленькі розміри).

Замовити Розрахунок

Типи матеріалів, доступні для створення етикеток з подальшим нанесенням інформації, в компанії «НВО« РИФ »:

 1. Термоетикетка.
  Для її створення застосовують спеціальний папір - Thermo Top або Thermo Eco.
  • Thermo Eco - термоматеріал, на який можливе нанесення зображень і тексту методом прямого друку, для короткого «життєвого циклу» товару, так як розміщенні дані таким методом з часом тьмяніють. Тому, у відділі оперативного друку, такий матеріал не використовується.
  • Thermo Top - також із групи термоматеріалів, але вже з захисним прошарком, який дозволяє використовувати його для продуктів, що піддаються заморожуванню або транспортуванню, так як на них відбиток зберігається довше, ніж в Eco матеріалах. Дані на таких наклейках розміщуються методом прямого термодруку. За погодженням із замовником можливе використання даної групи матеріалів для друку під замовлення.
 2. Термотрансферна етикетка.
  • Паперова з матовою або напівглянцевою поверхнею. Є найпоширенішим матеріалом для подальшого друку або додруковування термотрансферним методом. Для перенесення використовуються фарбувальні стрічки (ріббони) групи Wax або Wax / Resin. З їх допомогою можна друкувати в один колір, який може бути як чорним, так і іншим з нашого асортименту фарбувальних стрічок. Зображення, нанесене таким методом, досить стійке до дії вологи, механічного стирання, перепаду температур, що створює сприятливі умови для застосування цієї етикетки в багатьох сферах використання.
  • Поліпропіленова (плівкова). Такий вид виробляється на основі різних полімерних матеріалів. Завдяки цьому, сама наклейка здатна витримувати прямий контакт з водою, стійка до розриву та механічних впливів, стирання або розмиття зображення. Таким чином, стікер та інформація на ньому будуть більш довговічними і якісними. Для нанесення інформації на цей вид матеріалу використовуються ріббони зі спеціальної категорії групи Resin. Їх склад дозволяє надійно закріпити відбиток на поверхні. Колір фарбувальної стрічки так само може варіюватися на вибір замовника.
Якщо у Вас є готовий дизайн етикетки — перевірте його на відповідність нашим вимогам і надсилайте його нам.
ТОВ "НВО "РИФ" пропонує послуги професійних дизайнерів для разробки макетів поліграфічних виробів.

Типи текстильних матеріалів, що застосовуються для створення ярликів, бірок та лейблів в компанії НВО «РИФ»:

Наша компанія виконує послуги друку на текстильних стрічках з власного великого асортименту цієї групи товарів. Пропонуємо різні кольори фарбувальних стрічок для ваших ярликів, допомогу в оформленні шаблону чи обранні потрібного типу матеріалу.

Для друку текстильних етикеток і бірок для одягу ми використовуємо наступну сировину:

 • нейлон – зовні схожий на вощений папір, на якому можна розміщувати друк з обох сторін. Застосовують 2 типи нейлону: Стандарт і Преміум (має кращі показники білизни, гладкості та однорідності, тому друк на ньому більш якісний). Пришиваються бірки «петелькою» або «прапорцем». Використовуються для маркування верхнього одягу та виробів, які не контактують з тілом.
 • сатин – м'яка і приємна на дотик тканина з красивою фактурною поверхнею. Друк на ній можна здійснювати принтером з високою роздільною здатністю. Є види сатину також і для двостороннього друку. Без спеціального просочення край може розпускатися після обрізки. Рекомендується застосовувати відповідний для цього ротаційний обрізувач або «гарячий» спосіб відсікання. Використовується для маркування нижньої білизни та дитячого одягу.
 • поліестер – синтетичне волокно з повністю гладкою поверхнею, завдяки якій видрукований текст чи зображення мають високу якість та привабливий зовнішній вигляд. Застосовується в будь-яких видах текстилю, дуже м'який та високоякісний матеріал.
 • поліестер-сатин (полісатін) – довговічна та міцна тканина. Візуально схожий з сатином, але має більш щільний (жорсткий) склад і не розпускається при обрізанні. Віддрукована інформація відрізняється високою якістю та стійкістю до хімічних речовин.

Де замовити оперативний друк в Києві (Україні)?

Розібратися з усім цим різноманіттям та правильно підібрати всі складові для отримання бажаного результату по вашому замовленню, вам допоможуть кваліфіковані працівники нашого відділу оперативного друку. Вірний вибір матеріалів і методу виготовлення гарантує виготовлення якісної та гарної поліграфічної продукції.

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні