Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки контролю відкриття

Этикетки контроля вскрытия

Етикетки контролю відкриття - спеціальні наклейки, які наносяться на корпус товару в тому місці, де його можна відкрити. Дані етикетки мають особливу структуру, яка змінює свій зовнішній вигляд при спробі відклеювання. Вона може змінювати колір, форму, на ній виявляються приховані малюнки чи написи, а також може бути її повне або часткове руйнування, розшарування. Такі стікери використовуються для швидкого виявлення та доказів несанкціонованого відкриття гарантійного товару або упаковки, підробок чи підміни. Їх застосовують:

  • для гарантійного пломбування комп'ютерної техніки та комплектуючих товарів;
  • пломбування аудіовізуальної продукції, а також конфіденційних документів;
  • пломбування вхідних дверей, шаф, холодильних, сейфів або сховищ з матеріальними цінностями та ін .;
  • для маркування елітних промислових і харчових товарів чи їх упаковок, в тому числі і алкогольної продукції;
  • для маркування транспортувальної тари, для виключення вандального відкриття продукції протягом усього логістичного циклу;
  • пломбування упаковок з парфумерією чи косметикою;
  • пломбування акційних товарів та упаковки для виключення можливого ​розкомплектування промо-наборів.

Приклади етикеток контролю відкриття

пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
Замовити

Які бувають види «охоронних» етикеток?

В процесі виготовлення таких стікерів застосовується кілька матеріалів. Давайте розберемося, які види захисних наклейок бувають і де їх застосовують.

Void - являють собою багатошаровий матовий стікер, виготовлений з пропілену сірого кольору. При відклеюванні проявляється приховане зображення, це може бути слово (наприклад «Void»), геометричний візерунок або будь-яке інше зображення. Застосовується в тому випадку, якщо необхідно свідоцтво того, що товар відкривався (медицина, косметологія, упаковки з товарами і т.д.). Друк (в тому числі і текст дрібним шрифтом) виконується за допомогою термотрансферного принтера і рібона (фарбувальної стрічки). Продаються етикетки в рулоні. При виготовленні застосовується акриловий клей, що робить їх стійкими до ультрафіолету, вологи та перепадів температури. Витримують температуру від -30 ° С до + 80 ° С, при мінімальній температурі приклеювання + 8 ° С.

Foamed - виготовлені зі спеціального матеріалу, який у разі відкриття саморуйнується. Являє собою білу напівглянцеву наклейку, виготовлену зі спіненого полістиролу. При спробі її відклеювання, вона не залишається цілісною, а структура її розділяється на дрібні шари, що залишає значний видимий слід. Стікери найчастіше використовують для маркування стиків обладнання, пломб, сейфів і контейнерів. Друк виконується термотрансферним методом, але не рекомендується наносити малий текст або штрих-код. Мінімальна температура для нанесення становить + 3 ° С, при робочій температурі від -15 ° С до + 75 ° С.

Ще один з різновидів «охоронної» етикетки - це стікери, виготовлені на основі напівглянцевого паперу з нанесеними надсічками, густою пересічною перфорацією, фігурними просічками, що гарантує надрив етикетки при спробі її зняття з опечатаного товару. Безумовною перевагою такого виду етикетки є можливість нанесення повнокольорового зображення (текст, логотип, «строкате» опечатування всього поля для приховування охоронних надсічок) або додруку за допомогою термотрансферного принтера.

Наша компанія виробляє саморуйнівні етикетки (гарантійні пломбувальні етикетки самоклейки) паперового чи плівкового типу. Матеріал для кожного виду товару, що маркується, підбирається індивідуально. Самоклеючі пломбуючі етикетки можуть виготовлятися з унікальним дизайном. На нашому обладнанні також можна додатково виконувати фігурне висікання, надсічку, тиснення фольгою.

Замовити розрахунок

Де замовити друк гарантійних наліпок в Києві (Україні)?

Сайт flexoprint.com.ua пропонує друк будь-якого типу етикеток. Компанія НВО «Риф» виготовляє маркувальну продукцію з 2008 року. За цей час ми отримали величезний досвід, а також налагодили співпрацю з великими і відомими компаніями на українському ринку. Наші фахівці завжди готові в найкоротші терміни розробити унікальний для вас дизайн і виконати друк за найдоступнішою ціною. З етикетками від НПО «Риф» ваша продукція завжди буде захищеною від несанкціонованого відкриття!
Якщо у Вас є готовий дизайн етикетки — перевірте його на відповідність нашим вимогам і надсилайте його нам.
ТОВ "НВО "РИФ" пропонує послуги професійних дизайнерів для разробки макетів поліграфічних виробів.

Новини цієї рубрики

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні