Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки для води та соків

При виборі соків або води покупець найчастіше віддає перевагу відомому бренду або упаковці, яка йому сподобалась. Тому, саме оформленню продукту та друку етикеток необхідно приділити особливу увагу. Пляшка або пачка з таким напоєм повинна виглядати свіжою, ефектною, виразною і, звичайно ж, мати свою «родзинку». В той же час, наклейка повинна бути виконана в стилі компанії або передавати її концепцію, а також вміщувати всю необхідну інформацію про товар:

 • Назву та найменування товару;
 • Інформацію про виробника (назва, юридична та адреса потужностей), а також його логотип;
 • Дату розливу та терміни зберігання;
 • Умови зберігання;
 • Штрих код;
 • Об’єм;
 • Хімічний склад напою;
 • Стандарт якості.
 • Для води додатково вказують:
  1. Тип: столова, мінеральна, газована і т.д.;
  2. Місцезнаходження джерела і його глибина;

Приклади етикеток для води та соків

пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
Замовити

Для виготовлення етикеток найчастіше застосовують глянцевий, матовий або напівматовий рулонний матеріал, на який наносять інформацію за допомогою цифрового або флексодруку. Вибір методу залежить від тиражу та дизайну. Для виготовлення середніх і великих партій стікерів за мінімальною ціною використовують другий метод, а для отримання невеликої кількості наклейок з унікальним дизайном застосовують сучасний, але дорожчий метод цифрового друку. Щоб привернути увагу покупців і захистити продукцію від підробок додатково застосовують тиснення фольгою, ламінування, фігурну висічку та лакування.

Етикетка для соку

Сік або нектар - напій, який популярний в основному серед жінок і дітей. Тому, в його оформленні обов'язково повинні бути присутні позитивні емоційні елементи комунікації з клієнтом. Наприклад, дитячий сік рекомендується оформити з добрими та кумедними картинками - тваринами або улюбленими героями мультфільмів, а для жінок, наприклад, природні мотиви. Легкі та приємні кольори, спеціально підібрані шрифти повинні гармонійно поєднуватися з кольором самого продукту. Упаковка повинна всім своїм виглядом розповідати про натуральність продукту, що інгредієнти були даровані самою природою без домішок «хімії».

Замовити Розрахунок

Етикетки на воду

Бутильована мінеральна вода - швидко зростаючий сектор харчової промисловості. Виробників цього продукту досить багато і конкуренція, відповідно, висока.

Сучасний ринок вимагає нестандартних підходів до оформлення продукту і, звичайно ж, дизайну етикеток для води. З іншого боку, покупець очікує низьку ціну на такий продукт, тому при виробництві, необхідно виключити всі витрати і максимально знизити вартість маркування, не втрачаючи при цьому його якість.

У дизайні етикеток для мінералки найчастіше застосовують блакитні, сині або білі кольори, рідше зелений, фіолетовий та червоний. В якості картинки використовують пейзажі місцевості, де була отримана вода - гори, озера та ін. Більш яскраві та кольорові наклейки використовуються для води з добавками.

Де замовити друк етикеток для соку або води?

Компанія НВО «Риф» спеціалізується на виробництві і продажу маркувальної продукції. У нас в наявності надійне обладнання, якісні та перевірені матеріали, а також високопрофесійний персонал: технологи, дизайнери, менеджери, виробничі та сервісні інженери. Наша команда в найкоротші терміни розробить для вас унікальний дизайн і надрукує стікери найвищої якості за найоптимальнішою ціною.

Якщо у Вас є готовий дизайн етикетки — перевірте його на відповідність нашим вимогам і надсилайте його нам.
ТОВ "НВО "РИФ" пропонує послуги професійних дизайнерів для разробки макетів поліграфічних виробів.

Новини цієї рубрики

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні