Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Друк етикеток на продукти харчування

Друк етикеток для продуктів харчування

Вибір упаковки для харчових виробів залежить від різних факторів: починаючи з форми і кількості вмісту та завершуючи маркетинговими міркуваннями. Добре, коли товар універсальний в цьому сенсі: скажімо, чай, спеції, крупи можливо фасувати й у коробки, й у м'які пакети. Але все таки одні продукти харчування потребують глуху жорстку тару, а інші — краще загорнути в плівку та показати лицем.

Кожен пакувальний матеріал — папір, картон, пластик, скло, метал — має свої нюанси декорування. А ось фірмова етикетка-стікер допоможе ефективно виділитися серед конкурентів практично в будь-якому випадку!

У нас ви маєте змогу замовити друк самоклеючих етикеток на продтовари будь-якого формату й кольору; при необхідності ми розробимо ексклюзивний дизайн з нуля.

Брендові наклейки для продуктів харчування повинні відповідати певним стандартам якості. По-перше, це безпечна для здоров'я людини сировина (плівка, папір, фарба, лак, клей). по-друге, слід враховувати умови зберігання і транспортування маркованої продукції: можливість температурних коливань і появи конденсату, інтенсивність УФ-опромінення, ймовірність механічних пошкоджень.

Великі партії етикеток рентабельніше виготовляти методом флексодруку на рулонних матеріалах. Додаткова обробка відбитків (вибіркове лакування, фігурна висічка) не тільки надасть їм благородний вигляд, але й захистить від подряпин та несприятливих кліматичних умов.

Етикетки для круп і спецій

А чи знаєте ви, що етикетки для круп і спецій замовляють не тільки оптові виробники продуктів? Їх дуже часто друкують малими партіями для звичайних домогосподарок. Звичайно, там немає відомостей про виробника і вказівок колоражу (хоча в деяких випадках про останнє не зайве і нагадати). Це просто барвиста друкована продукція, що дозволяє комфортно організувати систему зберігання продуктів вдома. Зробити такі наклейки в нашій типографії можна як по готовим ескізам замовника, так і замовивши розробку їх дизайну у спеціалістів ТОВ НВО РИФ.

Етикетки для чаю

Якщо поглянути на полиці магазинів у відповідних відділах, то від достатку пропозицій зарябіє в очах. Зрозуміло, що реалізовувати свій продукт без розробки ексклюзивної етикетки для чаю буде дуже важко. Складність полягає в тому, що в даній групі товарів покупець орієнтується виключно на презентабельність упаковки. Смак і якість будуть оцінюватися значно пізніше, але, знов-таки, виразна етикетка залишиться корисною, так як при повторній купівлі чаю шукати будуть вже саме нанесене на неї зображення.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні