Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки для продуктів харчування

Друк етикеток для продуктів харчування

Вибір упаковки для харчових виробів залежить від різних факторів: починаючи з форми і кількості вмісту та завершуючи маркетинговими міркуваннями. Добре, коли товар універсальний в цьому сенсі: скажімо, чай, спеції, крупи можливо фасувати й у коробки, й у м'які пакети. Але все таки одні продукти харчування потребують глуху жорстку тару, а інші — краще загорнути в плівку та показати лицем.

Кожен пакувальний матеріал — папір, картон, пластик, скло, метал — має свої нюанси декорування. А ось фірмова етикетка-стікер допоможе ефективно виділитися серед конкурентів практично в будь-якому випадку!

У нас ви маєте змогу замовити друк самоклеючих етикеток на продтовари будь-якого формату й кольору; при необхідності ми розробимо ексклюзивний дизайн з нуля.

Брендові наклейки для продуктів харчування повинні відповідати певним стандартам якості. По-перше, це безпечна для здоров'я людини сировина (плівка, папір, фарба, лак, клей). по-друге, слід враховувати умови зберігання і транспортування маркованої продукції: можливість температурних коливань і появи конденсату, інтенсивність УФ-опромінення, ймовірність механічних пошкоджень.

Великі партії етикеток рентабельніше виготовляти методом флексодруку на рулонних матеріалах. Додаткова обробка відбитків (вибіркове лакування, фігурна висічка) не тільки надасть їм благородний вигляд, але й захистить від подряпин та несприятливих кліматичних умов.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні