Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетка молока та інших продуктів

Етикетка для молочних продуктів

Головне завдання будь-якого виробника, який хоче отримувати прибуток - виділення свого продукту серед конкурентів. Унікальний дизайн етикетки для молочної продукції - кращий спосіб акцентувати увагу на ваш товар, а також донести всю необхідну інформацію покупцеві.

Етикетування продукції найчастіше відбувається на виробництві. Цільне або знежирене молоко, в основному, випускається в асептичній упаковці (тетрапаках), пластикових або скляних пляшках, поліетиленовій (м'якій) тарі. Критерієм вибору в першу чергу є, звичайно ж, зовнішній вигляд молочного продукту, його вміст і ціна. Етикетка на товар - це потужний рекламний інструмент, здатний зацікавити клієнтів і зробити товар впізнаваним.

Приклади етикеток для молока і молочних продуктів

пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
Замовити

Етикетка для молока та іншої молочної продукції - в чому особливості?

Так як зберігання таких товарів відбувається в особливих умовах, стікер для них теж виготовляється зі спеціальних матеріалів. Поверхневий і клейовий шар повинен бути стійким до вологи і низької температури, а також витримувати механічні пошкодження при транспортуванні чи зберіганні. І, незважаючи на це, наклейка повинна бути оригінальною, помітною, інформативною і якісною.

Згідно законодавства України, стікери для молочних продуктів повинні містити наступну інформацію:

  • Повне найменування товару
  • Назву виробника, логотип, юридичну та фізичну адресу
  • Штрих-код і артикул
  • Склад. Виробник може не розкривати повний перелік інгредієнтів для продуктів з переробленого молока (сири, вершкове масло, ферментоване молоко і вершки, кисломолочні продукти), якщо при його виготовленні не застосовувалися інші речовини, окрім заквасочних культур, харчових ензимів і культур мікроорганізмів.
  • Заборонено розміщувати інформацію про те, що продукт натуральний, якщо для його виробництва компоненти молока (молочний жир або білок, лактоза) заміщувалися повністю або частково іншими речовинами (в т. ч. використання стабілізаторів та консервантів).
  • Небезпечні складові продукту або алергени необхідно виділяти візуально.
  • Дату кінцевого споживання
  • Умови зберігання
  • Об’єм або вагу

Розмір обов'язкової інформації повинен бути не менше 1,2 мм для стандартних упаковок. Текст не повинен зливатися з фоном.

Замовити Розрахунок

Етикетка для молока найчастіше виготовляється на самоклеючій плівці (поліетилен, поліпропілен, Клір (БОПП-плівка) та ін.). Форма, вид, формат підбирається індивідуально. Для виділення своєї продукції серед конкурентів можна застосовувати лакування, тиснення фольгою, фігурну висічку, ламінування, що не тільки підсилює інші спецефекти, а й захищає продукцію від підробок.

Великі партії зазвичай виготовляються методом флексодруку на рулонному папері або плівці. Невелику кількість рентабельно виготовляти за допомогою цифрового друку. Зокрема, наші виробничі можливості дозволяють виконувати друк етикеток тиражем від 1 шт за оптимальною ціною.

Де замовити друк етикеток?

ТОВ НВО «Риф» на ринку маркування з 2008 року. Наші професійні менеджери з легкістю підберуть для вас необхідний матеріал на відповідний для цієї специфіки клейовій основі, дизайнери розроблять індивідуальний макет, а досвідчені інженери та технологи допоможуть виготовити якісні етикетки для молочної продукції будь-яким тиражем за найдоступнішою ціною з доставкою по Києву або всій Україні.

Якщо у Вас є готовий дизайн етикетки — перевірте його на відповідність нашим вимогам і надсилайте його нам.
ТОВ "НВО "РИФ" пропонує послуги професійних дизайнерів для разробки макетів поліграфічних виробів.

Новини цієї рубрики

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні