Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

ЕТИКЕТКИ ДЛЯ БАНОК МЕДУ І ВАРЕННЯ

Друк етикеток для меду та варення

Сьогодні вже практично нікого не доводиться переконувати в тому, що правильно прорекламована продукція розходиться серед споживачів швидше. І мова зовсім не про дорогі рекламні роліки, що методично вбивають в голову електорату брендовий цвях. Вирішити питання можна набагато дешевше і не менш якісно. Як? Просто замовити етикетки для банок з професійним дизайном. Так-так, саме цей продукт друку готовий зіграти ключову роль у розкрутці марки і стати в подальшому характерним опізнавальним знаком для постійних покупців. Давайте розглянемо, якими можуть бути наклейки, на конкретних прикладах.

Етикетки для меду і варення

Почнемо з того, що дані продукти специфічні: вони асоціюються з дитинством, будиночком у селі, маленьким садочком, пасікою. Щоб підтримати імідж ексклюзивності товару, достатньо маркувати його фігурно вирізаною етикеткою невеликого розміру. Добре, якщо вона буде самоклеючою і з контрольною стрічкою, що проходить через кришку. Це переконає покупця в тому, що банку ніхто не розкривав.

Другий позитивний момент використання маленької етикетки для меду і варення – можливість роздивитися товар. Оскільки буде закрита лише невелика площа поверхні, у покупця буде можливість безперешкодно оцінити колір і консистенцію продукту, що міститься в банці.

Третє «за» полягає в меншій собівартості виробництва маленьких наклейок.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні