Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Друк етикеток для меду та варення

Друк етикеток для меду та варення

Варення і мед не відносяться до товарів першої необхідності, тому частіше за все їх купляють спонтанно. І приваблива упаковка може стати головним фактором при виборі такої продукції. Для роздрібного продажу мед, варення, джем частіше фасують у скляні або пластикові банки, склянки, контейнери. Прозорі місткості однотипні за своєю формою, і тому самоклеючі етикетки ідеально підходять для їх маркування.

Фірмові стікери для меду і варення виконують одразу декілько задач:

  • допомогають покупцеві знайти продукцію улюбленої марки серед однотипних товарів;
  • привертають тих споживачів, котрі обирають новий для себе товар навмання;
  • містять всю необхідну інформацію про продукт — його вміст, дату виготовлення, термін зберігання, об'єм, масу, штрихкод;
  • захищають товар від несанкціонованого розкриття і підробки.

Ми пропонуємо дизайн і друк самоклеючих етикеток з паперу або плівки. Ви маєте змогу замовити як прості наклейки з логотипом та обов'язковою інформацією, так і ексклюзивні, на дизайнерських матеріалах, з тисненням фольгою та іншим оздобленням.

Великі партії етикеток традиційно виготовляють методом флексодруку на рулонних носіях. Папір та поліпропілен — оптимальні матеріали для друку етикеток на мед і варення. Поверхневий і клейовий шари витримують охолодження, вологу і механічний вплив підчас транспортування і зберігання.

Додаткова обробка відбитків (ламінування, лакування, тиснення фольгою, фігурна висічка) не тільки посилює візуальний та тактильний ефекти, але й захищає вашу продукцію від підтримки.

Готові етикетки відокремлюють від рулона і прикріплюють до банок за рахунок клейового покриття на зворотньому боці. Для ручного маркування використовують спеціальні аплікатори. У промислових обсягах стікери на товар наносять за допомогою автоматичних ліній, що прискорює й здешевлює цей процес.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні