Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки для ковбасних виробів

Друк етикеток для ковбасних виробів

Для формування та пакування ковбаси застововують різні форми, штучні та натуральні оболонки. Самоклеючі етикетки оптимально підходять для маркування такої продукції.

Розрізнюють наклейки для чільної сторони та звороту. зпереду, зазвичай, разміщують логотип, назву компанії-виробника, іншу актуальну інформацію (найменування, різновид виробу і т. д.). Задній стікер деталізує ці відомості.

Етикетки на ковбасу, як елемент харчової упаковки, повинні відповідати певним стандартам. По-перше, потрібні нешкідливі для здоров'я матеріали (паперова або полімерна основа стікера, клей, фарби, лаки). По-друге, ярлики повинні легко і повністю відокремлюватися від поверхні маркованого виробу; по-третє — не боятися вологи, холоду, подряпин.

Великі партії ковбасних етикеток традиційно виготовляють методом флексодруку на рулонному папері або плівці. Додаткова обробка відбитків (лакування, тиснення фольгою, фігурна висічка) не тільки посилює візуальний та тактильний ефекти, але й захищає продукцію від підробки.

У нас ви маєте змогу замовити друк етикеток для ковбаси та інших м'ясних виробів; при необхідності ми разробимо ексклюзивний дизайн з нуля.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні