Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки на кондитерські вироби

Друк етикеток для кондитерських виробів

Етикетки на кондитерські вироби стали невід'ємною частиною упаковки для шоколаду, цукерок, печива, вафель, тістечок, тортів та інших солодощів. Це і носій реклами, і своєрідний паспорт продукції, і елемент її захисту. Тому кондитерські підприємства активно просувають свої бренди за допомогою наклейок безпосередньо на роздрібній упаковці.

Переваги фірмових стікерів очевидні:

  • вони допомогають покупцю найти продукцію улюбленої марки серед однотипних товарів;
  • яркі кольорові етикетки привертають тих споживачів, котрі обирають новий для себе товар навмання;
  • стікери містять всю необхідну інформацію про солодкий вироб — його склад, дату виготовлення, термін придатності, масу, штихкод;
  • гарантійна наклейка-пломба зі спеціальним клейовим шаром захищає товар від несанкціонованого розкриття;
  • самоклеючі етикетки зручно наносити на будь-яку упаковку (якість нанесення залежить від способу маркування — ручного або автоматичного);
  • широкий вибір форм і розмірів.

Ми пропонуємо дизайн і друк етикеток для кондитерських виробів різних типів — від шоколадки до торта. Ви маєте змогу замовити як прості наклейки з логотипом та обов'язковою інформацією (дата виготовлення, штрихкод, склад і т.д.), так і ексклюзивні, з тисненням фольгою та іншим оздобленням.

Великі партії етикеток традиційно виготовляють методом флексодруку на рулонному папері або плівці. Розвиток технологій цифрового друку зробило рентабельним виробництво міні-тиражів для маркетингових та інших цілей. Зокрема, наші технічні можливості дозволяють надрукувати повнокольорні самоклеючі етикетки для кондитерських виробів в обмеженій кількості за прийнятною ціною.

Папір і поліпропілен — оптимальні матеріали для друку стікерів на кондитерську продукцію. Поверхневий та клейовий шари витримують охолдження, вологу і механічний вплив під час транспортування і зберігання. Додаткова обробка відбитків (лакування, тиснення фольгою, фігурна висічка) не тільки посилює візуальний і тактильний эфекти, але й захищає ваші вироби від підробки.

Готові етикетки відокремлюють від рулону і прикріплюють до продукції за рахунок клейового покриття на зворотньому боці. Для ручного маркування використовують спеціальні аплікатори. В промислових обсягах стікери на товар наносять автоматичні лінії, що прискорює та здешевлює цей процес.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні