Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки для чаю та кави

У сучасних магазинах і супермаркетах представлена ​​величезна кількість чаю і кави. В умовах конкуренції необхідно приділяти особливу увагу не тільки смаковим якостям, але й дизайну етикетки чи упаковки. За допомогою маркування можна:

  • Інформувати покупця про склад, умови зберігання, виробника і т.д.
  • Виділити продукцію та зробити її унікальною серед конкурентів
  • Зацікавити покупця
  • Викликати довіру до товару й виробника

Так як дані напої асоціюються з чимось хорошим, теплим і затишним, то до розробки дизайну потрібно підійти з максимальною відповідальністю.

Приклади етикеток для чаю та кави

пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
Замовити

Друк етикеток для кави або чаю - які особливості?

Самоклеючі етикетки - найпростіший і найдоступніший спосіб маркувати фасовану продукцію, тому вони, як елемент харчової упаковки, повинні відповідати певним стандартам та виготовлятися з нешкідливих матеріалів (паперу або полімеру, фарб, лаків, клею).

Для створення етикетки найчастіше використовують рулонний матеріал з матовою, глянцевою або напівглянцевою поверхнею з нанесенням кольорового друку. Для виготовлення великих і середніх тиражів стікерів з високою якістю друку зображень або тексту, а також невеликою ціною, найчастіше застосовують технологію флексодруку. Для виготовлення малих тиражів з унікальним дизайном або одноразовим виготовленням партії, можна використовувати сучасну технологію цифрового друку. Для посилення візуального і тактильного ефекту, а також захисту продукції від підробок використовують тиснення фольгою, ламінацію, фігурну висічку або лакування.

Замовити Розрахунок

Чим відрізняються етикетки компанії Риф?

Компанія Риф на ринку поліграфії з 2005 року. Для цифрової та флексодруку ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали високої європейської якості. Ви можете використовувати свій готовий макет або замовити у нас доопрацювання дизайну, з урахуванням стилю вашої компанії. Замовляючи друк етикеток на flexoprint.com.ua будьте впевнені, що ви завжди отримаєте якісно та вчасно виконання замовлення і за найдоступнішою ціною.

Якщо у Вас є готовий дизайн етикетки — перевірте його на відповідність нашим вимогам і надсилайте його нам.
ТОВ "НВО "РИФ" пропонує послуги професійних дизайнерів для разробки макетів поліграфічних виробів.

Новини цієї рубрики

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні