Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Друк етикеток для рослин

Друк етикеток для рослин

Якісне маркування полегшує облік та продаж рослин і супутніх товарів (грунту, добрив, садового інвентарю). Наклейка на вазоні, контейнері, ящику не тільки рекламує, але й повідомляє важливі відомості про рослину: назву, сорт, дату висадження/прививки, рекомендації з догляду і т.д. Це турбота про зручність для покупця, яка повернеться його лояльністю. Нарешті, багато торгових мереж зобов'язують постачальників маркувати посадковий матеріал належним чином (самоклеючі етикетки, бірки, ярлики).

У нас ви маєте змогу замовити друк етикеток для рослин будь-якого формату та кольору; при необхідности ми разробимо ексклюзивний дизайн з нуля.

Великі партії етикеток і стікерів традиційно виготавляють методом флексодруку на рулонних плівках (поліетилен, поліпропілен). Полімерні етикетки не бояться вологи, сонця, хімічних і механічних пошкоджень. Спеціальний клей надійно пристає до декоративних горщиків та інших ємностей з нерівною та шорсткою поверхнею. Всю дододаткову (змінну) інформацію на таких наклейках можливо надрукувати за домомогою термотрансферного принтеру.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні