Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки для м'ясних виробів і сирів

Етикетки для м'ясних виробів і сирів

Вибір м'ясних продуктів і сирів дуже великий, умови їх зберігання - різні. Саме це і визначає тип етикетки для маркування даного товару.

Наклейки на такі вироби згідно законодавства України повинні містити таку інформацію:

 • Повна назва виробу без використання неправдивої інформації (такої як «омолоджуючий кефір» і т. д.)
 • Повний перелік інгредієнтів в порядку зменшення їх маси при виробництві продукту (для сиру можна не розкривати повний склад, тільки якщо при виготовленні не використовувалися інші інгредієнти, крім заквасочних культур, харчових ензимів і культур мікроорганізмів. Це не поширюється на плавлені і свіжі сири, в які додається сіль при виробництві)
 • У заморожених продуктах повинна вказуватися маса льоду, а якщо продаються в розмороженому вигляді - на етикетці необхідно розміщувати слово «розморожений».
 • Інгредієнти, що викликають алергічну реакцію, повинні бути прописані і візуально виділені.
 • Мінімально допустима висота шрифту - 0,9 мм або 1,2 мм.
 • Рекомендований термін споживання - «Краще вжити до ...», крім швидкопсувних продуктів (наносять «використовувати до ...»).
 • Назва компанії-виробника, логотип, її реквізити
 • Штрих код

Приклади етикеток для м'яса і сирів

пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
пример этикетки
Замовити

Етикетка на м'ясні продукти (фарш, м'ясо, ковбаса) і сири

М'ясна продукція, що зберігається в холодильниках магазинів та супермаркетів, надходить у продаж свіжою та зберігається не довше 2-3 днів. Такий товар найчастіше зважується на касі та маркується звичайною термоетикеткою з простим дизайном або без нього. Така самоклейка призначена тільки для інформування покупця про товар.

У тих випадках, якщо виробник хоче виділити свою продукцію, додатково до простої етикетки застосовується більш яскравий і стильний іміджевий стікер з унікальним дизайном.

Заморожене м'ясо або фарш зберігають в спеціальних морозильних камерах, тому етикетка для таких продуктів повинна бути стійка до морозу та вологи.

Зазвичай вона має додатковий захисний шар також і на внутрішній стороні, щоб запобігти потраплянню вологи на матеріал. Клей застосовується посилений і морозостійкий.

Етикетка для виробів у вакуумній упаковці наноситься на нерівну поверхню продукту, тому клей для неї використовується посилений. Також рекомендується відмовитися від складних форм наклейок, так як вони можуть нещільно прилягати до поверхні.

Самоклеюча етикетка для сиру призначена не тільки для інформування покупців, а й для привернення їхньої уваги. Етикетки можуть бути довільної форми, з препринтом, повнокольоровим друком (6 кольорів), тисненням і т.д.

Замовити Розрахунок

Флексодрук етикеток - переваги

Чи можна поєднати високу якість друку етикеток і дешевизну? Можна, якщо використовувати флексографічний друк. Його переваги:

 1. готові етикетки поставляються клієнту в рулонах, що дозволяє значно економити на транспортних послугах;
 2. на флексографічному обладнанні окрім друку можна також додатково лакувати, робити висікання, тиснення фольгою, ламінування;
 3. висока швидкість друкування на верстатах
 4. для виготовлення потрібна менша кількість співробітників, ніж при звичайному друку, що дозволяє значно економити на ціні готової продукції.
 5. Зображення та інформація може наноситися на папір або плівку будь-якої щільності, а також на звичайну і самоклеючу поверхню.

Мінімальний тираж флексодруку - від 10 000 етикеток. При менших тиражах вигідніше використовувати цифровий друк.

Де замовити друк етикеток?

НВО «Риф» має величезний досвід у виготовленні якісної маркувальної продукції, підтверджений позитивними відгуками наших клієнтів, в тому числі й гігантів у виробництві м'ясо-молочних товарів в Україні, а також постійною їхньою співпрацею з нами. У нас професійне європейське обладнання, високоякісні матеріали та досвідчені співробітники, які завжди готові в найкоротші строки розробити для вас унікальний дизайн і виконати друк етикеток дешево та якісно.

Якщо у Вас є готовий дизайн етикетки — перевірте його на відповідність нашим вимогам і надсилайте його нам.
ТОВ "НВО "РИФ" пропонує послуги професійних дизайнерів для разробки макетів поліграфічних виробів.

Новини цієї рубрики

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні