Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Друк термоетикеток

Друк термоетикеток

Вибір промислових та, особливо, харчових товарів зазвичай починається з вивчення асортименту на полицях магазинів. Кожну продукцію пакують по-різному — в папір, картон, пластик, скло, метал. По формі ця упаковка однотипна — коробки, полімерні й скляні пляшки, контейнери або просто плівка. Тому кращий спосіб виділитися з-поміж конкурентів — прикрасити невиразну тару фірмовими стікерами.

Вигляд брендової етикетки багато в чому визначає вибір споживача. При цьому наклейка не тільки ефективно рекламує продукцію, але й містить важливу інформацію про її спочивчі якості.

Самоклеючі термоетикетки для промислових і харчових виробів повинні відповідати певним стандартам якості. По-перше, це безпечна для здоров'я людини сировина (термопапір, фарба, лак, клей). По-друге, слід враховувати умови зберігання та транспортування маркованої продукції: можливість температурних коливань і появи конденсату, інтенсивність УФ-опромінення, ймовірність механічних пошкоджень.

великі партії термоетикеток рентабельно виготовити методом флексодруку на рулонному папері типу «Еко» або «Топ» (Thermo Eco/Thermo Top). Додаткова обробка відбитків (вибіркове лакування, фігурна висічка) не тільки надасть їм благородний вигляд, але й захистить від подряпин та несприятливих кліматичних умов. Змінну інформацію можна нанести пізніше за допомогою термопринтера (для неї залишають незадруковане «вікно» у макеті).

Готові стікери відокремлюють від рулона, и прикріплюють до продукції за допомогою клейового покриття на зворотньому боці. Для ручного маркування використовують спеціальні аплікатори. В промислових обсягах наклейки на товар наносять автоматичні лінії, що прискорює і здешевлює цей процес.

У нас ви маєте змогу замовити друк термоетикеток будь-якого формату і кольору. При необхідності наші спеціалисти розроблять оригінальний дизайн брендових стікерів.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні