Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Друк етикеток для пляшок

Друк етикеток для пляшок

Пляшкова етикетка виконує відразу декілька задач: рекламує продукцію, інформує про неї і захищає від підробки. Тут важливо все: і дизайн, і вибір матеріалу для друку/оздоблення, і рівень поліграфії, і, навіть, якість нанесення етикеток на пляшку.

Види та призначення

По місцю приклеювання пляшкові етикетки умовно поділяються на чотири типи:

  • чільна етикетка — прикрашає скляну тару зпереду;
  • контретикетка — разташована ззаду пляшки;
  • плечова етикетка — знаходиться в зоні «плеча» пляшки, над фронтальною етикеткою;
  • кольєретка — на голичку пляшки.

В Україні алкогольні та прохолодні напої оздоблюють, в основному, чільною та контретикеткою. А плечову етикетку та/або кольєретку чаще клеять на пиво, коньяк, шампанське та інші ігристі вина.

Художнє оформлення

Розробка дизайна пляшкової етикетки — процес багатогранний. Адже потрібно не просто виділити продукт із маси аналогів, а врахувати особливості самого напою та його тари, відобразити специфіку бренду в цілому, та ще й органічно вписати обов'язкову інформацію.

Чи то сік, чи то горілка, а перед запуском в серію нової або ребрендингом вже відомої продукції слід випробувати різні варіанти упаковки та етикетки на фокус-групах.

Виробництво та застосування

Крупні партії самоклеючих етикеток звичайно виготовляють методом флексодруку на рулонному папері або плівці. Клеючий и поверхневий шари повинні витримувати охолодження, вологу і механічний вплив при наповненні і транспортуванні. Додаткова обробка відбитків (лакування, тиснення, фігурна висічка) не тільки посилює візуальний і тактильний эфекти, але й захищає продукцію від підробки.

У нас ви маєте можливість замовити друк етикеток на пляшки с будь-яким вмістом; при необхідності ми розробимо ексклюзивний дизайн з нуля.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон(044) 369-57-53
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні