Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Етикетки на пляшки: виготовлення і друк етикеток для пляшок

Друк етикеток для пляшок

Пляшкова етикетка виконує відразу декілька задач: рекламує продукцію, інформує про неї і захищає від підробки. Тут важливо все: і дизайн, і вибір матеріалу для друку/оздоблення, і рівень поліграфії, і, навіть, якість нанесення етикеток на пляшку.

Види та призначення

По місцю приклеювання пляшкові етикетки умовно поділяються на чотири типи:

  • чільна етикетка — прикрашає скляну тару зпереду;
  • контретикетка — разташована ззаду пляшки;
  • плечова етикетка — знаходиться в зоні «плеча» пляшки, над фронтальною етикеткою;
  • кольєретка — на голичку пляшки.

В Україні алкогольні та прохолодні напої оздоблюють, в основному, чільною та контретикеткою. А плечову етикетку та/або кольєретку чаще клеять на пиво, коньяк, шампанське та інші ігристі вина.

Художнє оформлення

Розробка дизайна пляшкової етикетки — процес багатогранний. Адже потрібно не просто виділити продукт із маси аналогів, а врахувати особливості самого напою та його тари, відобразити специфіку бренду в цілому, та ще й органічно вписати обов'язкову інформацію.

Чи то сік, чи то горілка, а перед запуском в серію нової або ребрендингом вже відомої продукції слід випробувати різні варіанти упаковки та етикетки на фокус-групах.

Виробництво та застосування

Крупні партії самоклеючих етикеток звичайно виготовляють методом флексодруку на рулонному папері або плівці. Клеючий и поверхневий шари повинні витримувати охолодження, вологу і механічний вплив при наповненні і транспортуванні. Додаткова обробка відбитків (лакування, тиснення, фігурна висічка) не тільки посилює візуальний і тактильний эфекти, але й захищає продукцію від підробки.

У нас ви маєте можливість замовити друк етикеток на пляшки с будь-яким вмістом; при необхідності ми розробимо ексклюзивний дизайн з нуля.

Виготовлення етикеток на пляшки – це нестандартна процедура. Без професійного підходу до процесу, зробити наклейки справжнім двигуном торгівлі та гідним представником бренду не вдасться, так що друк етикеток для пляшок – це не той етап, де слід економити. Ну хто купить напій в пляшці з вицвілою картинкою або з буквами, що розпливлись? Вкладені в справу кошти ніколи не опиняться зайвою витратою, якщо замовити етикетки на пляшки в сучасному поліграфічному центрі, де працюють з найновішими матеріалами і за останніми технологіями.

Етикетки на шампанське й горілку

Спиртні напої стоять окремим рядком в споживчому списку, і до їх вибору люди ставляться вкрай серйозно. Ризик придбати фальсифікат сьогодні занадто великий, тому етикетка на горілку повинна не просто привертати увагу, але й говорити споживачеві, що перед ним дійсно якісний товар. Переконати в якості продукту зможе тільки персоналізована наклейка. Етикетка на шампанське на додаток може бути доповнена гарною голограмою. Також популярне нанесення RFID-міток та інших захисних знаків.

Виготовлення етикеток для вина

Навіть найкраще вино потребує реклами, і відсутність можливості дегустації відмінно компенсує незвичайного виду винна етикетка. Чи обере покупець продукцію вашої марки, напряму залежить від її дизайну. Етикетки для вина краще надрукувати флексографічним способом на якісній основі, щоб вони не втрачали своєї привабливості і не відклеювались при транспортуванні. Етикетки на вино також варто персоналізувати, особливо, якщо це продукт еліт-класу.

Етикетки для води, соку і лимонаду

Оскольки безалкогольні напої частіше всього розливають у фігурну пластикову тару, то й маркувати їх доведеться специфічно. Щоб при надяганні на таку пляшку етикетка води залишалася читабельною, роздруковувати її потрібно на спеціальному термоусадному рукаві. Етикетка, що обтягує лимонад може бути прозорою, глянсовою, матовою – вибір за замовником.

ПВХ-плівка гарна і як етикетка соку. Вона збільшить механічну міцність упаковки, приховає її можливі дрібні дефекти, що часто бувають у тари складної конфігурації. Етикетка мінеральної води такого типу стане ще й додатковим захистом від відкривання, так як в рукав можна пакувати пляшку разом з пробкою.

Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість
Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні