Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Про нас
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість

Flexoprint. Флексографічний друк етикеток в Україні

НВО «РИФ» пропонує сучасні технології, якісні матеріали та багатий виробничий досвід.

Ми працюємо на ринку поліграфії вже понад 10 років, день у день підвищуємо майстерність цифрового і флексодруку. Нас обирають за високу якість, креативний дизайн, гнучкі ціни й друк ексклюзивної етикетки в найкоротші терміни. До ваших послуг досвідчені фахівці — дизайнери, інженери-технологи, оператори-друкарі та найліпше сучасне обладнання.

Одна з головних переваг самоклеїльної продукції — величезний вибір матеріалів для друку (папір, поліпропілен, поліетилен, спецносії для пляшок, картон, термокартон). Використання високотехнологічних друкарських машин робить флексографію одним з найбільш економічних і екологічних способів виготовлення повноколірної етикетки.

Основні переваги флексодруку:

  • широкий вибір матеріалів;
  • можливість застосування різних типів фарб;
  • ламінація, тиснення фольгою, висікання «в лінію»;
  • висока продуктивність.

Звертайтеся до професіоналів! Ми разом доберемо оптимальне рішення, і етикетка стане ефективним інструментом вашого бізнесу.

Флексографічний друк на папері та плівці

Яскраві й барвисті наклейки, красиві й помітні етикетки – це та реклама, котра привертає увагу покупців та виділяє товар з маси аналогів. Багато в чому через невисоку вартість і високу якість флексографічний друк є основою сучасної рекламної поліграфії. Дякуючи універсальності застосування та низький собівартості, флексографічний друк користується великим попитом у всьому світі.

Флексодрук на папері зробив можливим масове виготовлення рекламних матеріалів: швидко, недорого і будь-яким накладом – це ідеальна пропозиція для компаній і підприємців.

Флексодрук на плівці широко використовується при виготовленні фірмових наліпок. Цей простий і недорогий маркетинговий хід, що підвищує впізнаваність бренду, торгової марки й точки продажу, сьогодні застосовується повсюдно.

Друк етикеток і стікерів

Для того щоб донести до покупця значиму інформацію про товар, продавці й виробники використовують стікери. Найбільш розпровсюджений вид стікерів – термоетикетки, при друкові яких лицьова сторона наклейки піддається нагріву. Інформація може бути призначена не тільки для покупців: стікери часто використовують для маркування продукції. Так, наліпки дуже широко використовують як етикетки для штрихкоду – коштують вони недорого, а клеяться просто та швидко.

Друк на самоклеючій плівці та папері

В нашій компанії ви можете замовити друк етикеток і стікерів на самоклеючому папері й плівці. Ми пропонуємо:

  • флексодрук маленькими та великими накладами по низьким цінам і в найкоротші строки;
  • співробітництво з фізичними особами, підприємцями і компаніями;
  • оплату послуг зручним для вас способом.

Ми готові разробити та роздрукувати наклейки недорого, швидко і на високому професійному рівні. Замовляючи друк на самоклеючій плівці та папері в нашій компанії, ви отримуєте сервіс і якість високого рівня за дуже доступними цінами.

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні