Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Наші можливості
buckets.png
друк етикетки
Дизайн
Шлях проходження замовлення
Шлях проходження замовлення
Про нас
Чому ми?
Надійність
Оперативність
Якість

Flexoprint. Флексографічний друк етикеток в Україні

НВО «РИФ» пропонує сучасні технології, якісні матеріали та багатий виробничий досвід.

Ми працюємо на ринку поліграфії вже понад 10 років, день у день підвищуємо майстерність цифрового і флексодруку. Нас обирають за високу якість, креативний дизайн, гнучкі ціни й друк ексклюзивної етикетки в найкоротші терміни. До ваших послуг досвідчені фахівці — дизайнери, інженери-технологи, оператори-друкарі та найліпше сучасне обладнання.

Одна з головних переваг самоклеїльної продукції — величезний вибір матеріалів для друку (папір, поліпропілен, поліетилен, спецносії для пляшок, картон, термокартон). Використання високотехнологічних друкарських машин робить флексографію одним з найбільш економічних і екологічних способів виготовлення повноколірної етикетки.

Основні переваги флексодруку:

  • широкий вибір матеріалів;
  • можливість застосування різних типів фарб;
  • ламінація, тиснення фольгою, висікання «в лінію»;
  • висока продуктивність.

Звертайтеся до професіоналів! Ми разом доберемо оптимальне рішення, і етикетка стане ефективним інструментом вашого бізнесу.

Флексографічний друк на папері та плівці

Яскраві й барвисті наклейки, красиві й помітні етикетки – це та реклама, котра привертає увагу покупців та виділяє товар з маси аналогів. Багато в чому через невисоку вартість і високу якість флексографічний друк є основою сучасної рекламної поліграфії. Дякуючи універсальності застосування та низький собівартості, флексографічний друк користується великим попитом у всьому світі.

Флексодрук на папері зробив можливим масове виготовлення рекламних матеріалів: швидко, недорого і будь-яким накладом – це ідеальна пропозиція для компаній і підприємців.

Флексодрук на плівці широко використовується при виготовленні фірмових наліпок. Цей простий і недорогий маркетинговий хід, що підвищує впізнаваність бренду, торгової марки й точки продажу, сьогодні застосовується повсюдно.

Друк етикеток і стікерів

Для того щоб донести до покупця значиму інформацію про товар, продавці й виробники використовують стікери. Найбільш розпровсюджений вид стікерів – термоетикетки, при друкові яких лицьова сторона наклейки піддається нагріву. Інформація може бути призначена не тільки для покупців: стікери часто використовують для маркування продукції. Так, наліпки дуже широко використовують як етикетки для штрихкоду – коштують вони недорого, а клеяться просто та швидко.

Друк на самоклеючій плівці та папері

В нашій компанії ви можете замовити друк етикеток і стікерів на самоклеючому папері й плівці. Ми пропонуємо:

  • флексодрук маленькими та великими накладами по низьким цінам і в найкоротші строки;
  • співробітництво з фізичними особами, підприємцями і компаніями;
  • оплату послуг зручним для вас способом.

Ми готові разробити та роздрукувати наклейки недорого, швидко і на високому професійному рівні. Замовляючи друк на самоклеючій плівці та папері в нашій компанії, ви отримуєте сервіс і якість високого рівня за дуже доступними цінами.

Контакти
REEF - все для роботи з етикеткою
Телефон (044) 369-57-53
(050) 315-32-15
email
home

м.Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 90

Розклад роботи: пн-пт 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Ми працюємо по всій Україні